Kontakty
Nacházíte se zde: Hlavní strana \ Kontakty
Kontaktní formulář

Oh snap! Name field can't stay empty.
Oh snap! There was a mistake when writing a e-mail.
Oh snap! Subject field can't stay empty.

Oh snap! This field can't stay empty.
Chyba. Vaše zpráva nebyla odeslána. Něco se pokazilo.
Skvělé! Zpráva byla úspěšně odeslána.

FONS spol. s r.o.

IČ: 18233643

Náš tým
Vratislav-krivka
Vratislav Křivka
jednatel

email: krivka@fons-fl.cz

Jaroslav-Hrdina
Jaroslav Hrdina
prokurista

email: hrdina@fons-fl.cz

Doris-Krivova
Doris Křivková
asistentka

email: asistentka@fons-fl.cz

Lukas-Votava
Lukáš Votava
technik – servis a měření

email: votava@fons-fl.cz

Jan-floro
Jan Floro
servisní technik

email: floro@fons-fl.cz

Petr-Koloc
Ing. Petr Koloc
stavební inženýr

email: koloc@fons-fl.cz

Tomas-Jansky
Tomáš Janský
servisní technik

email: jansky@fons-fl.cz

Fons-poruchy
Havarijní služba
NON-STOP

telefon: 602 69 69 79

empty-head
Někdo nový?
Schopní lidé jsou vždy vítáni.

email: fons@fons-fl.cz